Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > NENIČME OBECNÍ MAJETEK

NENIČME OBECNÍ MAJETEK



Datum konání:
20. 5. 2026
Vážení sousedé, v poslední době se v naší obci setkáváme s vandalismem. Nová posezení, lavičky a další prvky v obci vyrábíme a umisťujeme proto, abychom si všichni měli kde odpočinout, popovídat si a strávit společný čas. Je velká škoda, když to během chvíle přijde vniveč.
Prosíme proto (nejen) autory těchto škod - chovejme se k majetku obce s respektem. Podobné věci slouží nám všem.
Pokud uvidíte, že někdo majetek obce vědomě ničí, prosíme, nenechávejte si to pro sebe a kontaktujte obecní úřad nebo policii. Děkujeme, že vám na naší obci záleží!
Neničme obecní majetek
Neničme obecní majetek
Neničme obecní majetek
Neničme obecní majetek
Neničme obecní majetek
Neničme obecní majetek
Neničme obecní majetek